sobota, 2 marca 2013

Rekolekcje dla młodzieży

W najbliższy wtorek i środę Stowarzyszenie Do Źródła (zrodlo.blogspot.com) we współpracy z Parafią św. Mikołaja w Chrzanowie organizuje w I L.O. w Chrzanowie spotkanie z Ewangelią.

Odbędą się dwa inspirujące spotkania.

5 marca (wtorek) o godz. 9.25 wykładem pt. "Bóg dał nam miłość" podzieli się Tomasz Żółtko, poeta, muzyk, kompozytor oraz publicysta. Opowie o niezwykłym darze od Boga, który właściwie używany przynosi wiele wspaniałych przeżyć (nie tylko cielesnych). Jako iż Tomasz jest również niezwykłym muzykiem, zagra swoje najlepsze utwory.
6 marca (środa) o godz. 9.25 odbędzie się spotkanie profilaktyczne "I Ty możesz zmienić swoje życie" poprowadzone przez Piotra Stępniaka razem ze Stowarzyszeniem Arka Noego. Będzie to autorskie spotkanie profilaktyczne o uzależnieniach od narkotyków, alkoholu, pornografii, przemocy, oparte na historiach i świadectwach z życia osób, które były uzależnione. Wstrząsające i prawdziwe historie pokazują realia walki i ceny, którą musieli zapłacić aby żyć w wolności bez nałogów. Są one doskonałym sposobem przestrzegania młodzieży aby nie ryzykowała przyszłości swojego życia poprzez wchodzenie w kontakt z substancjami psychoaktywnymi lub rzeczami które powodują uzależnienie.