czwartek, 12 września 2013

I warsztaty gospel w Chrzanowie

Słowo "gospel" znaczy "dobra nowina",
a tą dobrą nowiną jest miłość Jezusa.  

Warsztaty gospel w Chrzanowie
– to dwa dni intensywnych zajęć wokalnych, podczas których uczestnicy będą śpiewać utwory muzyki gospel. Warsztaty zakończą się koncertem finałowym, podczas którego chór złożony z uczestników zaśpiewa kompozycje szlifowane przez dwa dni warsztatów. Będzie to wspaniała okazja na spotkanie z muzyką gospel i jej  przesłaniem o dobrej nowinie.

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich zainteresowanych śpiewaniem chóralnym, bez względu na wiek. Nie jest wymagane przygotowanie muzyczne (utworów uczymy się ze słuchu, nie z nut) ani biegła znajomość języka angielskiego, w którym wykonywana będzie większość piosenek, choć pojawią się także utwory w języku polskim

Koszt uczestnictwa:
30 zł

Miejsce warsztatów:
Klub Stara Kotłownia, ul. Broniewskiego 4, Chrzanów
Rejestracja:  8.30
Koncert finałowy:
MOKSiR (sala teatralna), ul. Broniewskiego 4, Chrzanów
godz. 19.00 

ZGŁOSZENIA (imię, nazwisko, e-mail, telefon) prosimy przesyłać na adres:


WPŁATY
za warsztaty (do 15 września) prosimy przelewać na nr konta:

Parafia św. Mikołaja w Chrzanowie
ul. Mickiewicza 5
97 8444 0008 0000 0077 7087 0001


Instruktorzy:

Peter Francis
jest jednym z najbardziej utalentowanych brytyjskich wokalistów i dyrygentów chórów gospel. Śpiewa w London Community Gospel Choir (LCGC) - jednego z najbardziej znanych chórów gospel w Europie. Swoje doświadczenie dydaktyczne wykorzystuje prowadząc seminaria na temat muzyki gospel w Europie i USA, jak również prowadząc warsztaty gospel w całej Polsce. Jego osobowość i wspaniałe poczucie humoru na długo pozostaje w pamięci po warsztatach.
Obecnie Peter Francis jest dyrygentem chóru The Jabez Family.

Paulina Knapik 
dyrygentka Krakow Gospel Choir w latach 2007-2011. Rozwija swoją pasję do muzyki od dziecka, począwszy od gry na skrzypcach, poprzez udział w Studio Teatru Muzyki i Tańca, lekcje wokalu oraz uczestniczenie w wielu warsztatach gospel. Od 2006 roku instruktorka warsztatów gospel. Obecnie mieszka w Londynie, gdzie doskonali swój warsztat muzyczny. 

Muzycy:
Szymon Markiewicz
– dyrygent, pianista, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie; w latach 2007-2009 kształcił się także w Berklee Collage of Music w USA; współtworzył wiele projektów muzycznych w Polsce, Europie oraz w USA.
Konrad Basiuk 
- gitara basowa

Robert Zając 
- gitara elektryczna
Łukasz Sobczyk
- perkusja
Olaf Węgier
- saksofon

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Do Źródła
Parafia św. Mikołaja w Chrzanowie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz